Seuralle tuleva kirjeposti

Teerenkieppi 14
39500 Ikaalinen

Maksut seuralle
Tilinumero Ikaalisten Nouseva-Voima ry: FI10 4503 1040 0293 00

E-Passi
Kun käytössäsi on ePassi voit maksaa verkkomaksulla.
*Kirjaudu sisään omilla tunnuksillasi www.epassi.fi -sivulla
*Valitse verkkomaksut
*Aloita kirjoittamalla valikkoon Ikaalisten Nouseva-Voima ry, kun järjestelmä löytää sen valitse toimipiste ja paina “seuraava”
*Kirjoita summa euroissa
*Kirjoita palvelunkuvaukseen laskun viite ( 1234 )
*Paina maksa
Allekirjoita sähköpostin saamasi seteli ja tuo se tositteena maksusta

Jos et tarvitse seteliä voit jättää tuon viimeisen rivin pois. Maksusta lähetetään sähköposti osoitteeseen nouski.talous@gmail.com

Johtokunta 2021:

Puheenjohtaja
Kristiina Oksanen,  kristiina@ippnet.fi, 040-701 7698

Varapuheenjohtaja
Tero Linnainmaa, tero_linnainmaa@hotmail.com

Sihteeri
Juho-Veikko Hytönen, jv.hytonen@gmail.com

Muut jäsenet (suluissa vastuualueet)

Jouni Holmala, jouni.holmala@gmail.com
Harri Vehkalahti, nuorisosuunnistus, harri.vehkalahti@gmail.com
Tapani Jokela, kunto- ja harrastesuunnistus, paikallinen yhteistyö, tapsa.jokela@gmail.com
Jukka Pohjonen, kartat, jukka.pohjonen@elisanet.fi
Anton Vehkalahti
Veera Haavisto
Vesa Taanila, edustussuunnistus, taanila.vesa@gmail.com 040-8444613

Johtokunnan kokoukset vuonna 2021:

Maanantai 22.helmikuuta
Maanantai 29. maaliskuuta
Maanantai 19. huhtikuuta
Tiistai 27. huhtikuuta (koko seuran kevätkokous)
Maanantai 24. toukokuuta